Hakkımızda

1986 Yılında FERDİ FIRAT ın mermer, granit, ve doğal taş işleme atölyesi kurmasıyla taş işleme ve ticaretine başlayan firmamız,2015 yılına kadar devam etmiştir.

2015 Yılı itibariyle yeni hedefler belirliyerek sunni ve doğal taşların yerinde cilalanması, parlatılması ve diğer yüzey işlemlerinin yapılması çalışmalarına ağırlık vermistir. Uzun yılar sektörde yer almanın verdiği tecrübe ve yeni nesil teknolojinin kullanımını birleştirerek müşterilerine sunmayı ilke edinmiştir.

Doğal taşlar binaların iç ve dış mekanlarında, duvar kaplama, zemin döşeme, merdiven basamağı, banyo ve mutfak uygulamalarında kullanılmaktadır.
iç ve dış mekanlarda cephe kaplaması zemin döşemesi olarak kullanılan sunni ve doğal taşlar  atmosferik etkenler ve insan trafiğine bağlı olarak zaman içerisinde aşınarak ilk günkü parlaklığını yitirmektedir.

Yeni nesil silim makinaları ve elmas abrasivlerle yaptığımız restorasyon çalışmalarıyla ilk günkü parlaklığından daha üst birparlaklalığı geri kazanabilmekteyiz.

Tüm taşların lekelenme ve yıpranmaya karşı kimyasal korumaya da alınması uygulamasınıda müşteri ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda  gerçekleştirmekteyiz.

Yurt dışındaki yeni teknolojileri yakından takip ederek tüm yenilikleri müşterilerimize sunmanın  gurunu yaşamaktayız.